שיעורי ריקוד של מרגרה

שיעורי ריקוד של מרגרה

חלק זה בוחן את השפעת המוזיקה על אופי הריקוד.

זה חלק בלתי נפרד משיעורי הריקוד של מרגרה ומעודד את התלמידים להשתמש בקצב ובתנועת הגוף ביחד. מוזיקה הופכת את הריקוד לחוויה מהנה הן לתלמידים והן למדריכים.

אישה ממוצא פיני מהגרת לארה"ב ומתחילה בית ספר לריקוד בלוס אנג'לס ב-1931.

סטודיו הריקוד של מרגרה הפך בסופו של דבר למרכז של הוליווד, וטיפח כמה רקדנים גדולים.

היא גם אחראית על השקת קריירות של כוכבים הוליוודיים רבים, והם היו פעילים בכל קטע של שואו עסקי אבל לא רק בתור בדרנים. האולפן היה מכריע בהפקת תוכניות טלוויזיה רבות, סרטים, תוכניות רדיו והפקות מופעי ברודווי שהציגו ריקודים סלוניים.

להיבטים רבים של החברה כיום יש את חותמה של מרגרה עם ריקודים סלוניים בולט ביופיו ובמשיכה העכשווית הנצחית שעמדה בשינויים רבים במהלך עשרות השנים.

הסיפור מאחורי מרגרה הוא ייחודי כמו ההיסטוריה שלו.

מתוך מחקר מקיף, ראיונות משפחתיים וקטעי סרטים ארכיוניים מארכיון הסרטים של מרגרה, אנו משרטטים אירועים המצוירים לאורך קשת הזמן הזו בליווי תצלומים נדירים המציירים כל שלב בסיפורה של מרגרה על קיר בלוס אנג'לס עם 614 חסרים

שיעורי הריקוד של מרגרה זמינים הן לחובבנים והן למומחים. הם מציעים נכונות ללמד לצרכי הלומד בהתאם לרמת המומחיות שלו. נערות ליווי

עד היום, חוג הריקוד של מרגרה לימד אנשים רבים כיצד לרקוד החל מילדים בגילאי שנתיים עד עשר, מבוגרים החל מחמישים עד שמונים, פעוטות במיטות שינה משותפות וסטודנטים יפנים עם לימודי אמצע מתקרבים - כל נישה מתקבלת בברכה.

השפה היא חלק חשוב ביותר בריקוד מכיוון שרקדנים אומרים שהשפה היא הדבר הראשון שלומדים כשמתחילים לרקוד (כלל מס' 1: עקוב אחר הקצב; כלל שני: מדובר בבן הזוג שלך). בוא אחד, בוא כולם והצטרפו לשיעורים הללו שמועברים על ידי המדריכה בעלת שם הבינלאומי, מרגרה בנקס, שאירחה בחן שיעורים בכל רחבי סין כמו שנגחאי, בייג'ינג וגואנגז'ו.